Bed Factory Sweden

Tule meile tööle!Kes me oleme?


Me oleme rahvusvaheline organisatsioon, kellel on 25 aastat kogemust esmaklassiliste voodite ja madratsite tootmises.

Oleme asutatud pereettevõttena Eva ja Håkan Falk’i poolt ning 2009.aastal lisandus omanikeringi investorina Rootsi ettevõte Varenne AB.

Meie missioon on pakkuda inimestele kõrget unekvaliteeti. Meie poolt valmistatud toodetega soovime tõsta inimeste unekvaliteeti ning teha seda nutikalt ja parima võimaliku hinnaga.

Meie edu tagab väsimatu kvaliteedile keskendumine, kulude juhtimine, järjepidev klienditeeninduse arendamine ja uuenduslike lahenduste loomine.

Skandinaavias oleme just meie üks juhtivatest tootjatest ning meie tugevuseks on kõrge kvaliteediga käsitööna valminud mootorvoodid, madratsid, voodipeatsid ning kontinentaalvoodid.

Oleme väikesed aga tublid. Meie tänasel 1825 m2 tootmispinnal toodeti 2017. aastal rohkem kui 32 000 käsitööna valminud toodet ja meie käive oli 8,3 mln eurot.

Meie kliendid on juhtivad voodi brändid, poodide ketid ning hotellid. Meil on ka enda brändid – näiteks Bedcraft, BFS Hotel Collection ja meie värskeim kaubamärk Esterbeds.

Miks meie juurde tööle tulla?

Uute töötajate sisseelamine

Kui Sul on soov meie juurde kandideerida, siis ära muretse kogemuse puudumise pärast – me õpetame Sind. Oleme välja töötanud põhjaliku süsteemi uutele kolleegidele oskuste õpetamiseks ning võimalikult toredaks sisse elamiseks meie meeskonda ja ettevõttesse.


Kaasaegne töökeskkond

Meie meeskonnas on inimesed, kes hindavad mugavat ja uudset töökeskkonda. 2014. aastal valmis meie uus ja kaasaegne tootmishoone Viljandis, aadressil Riia mnt 66. See tõstis oluliselt meie töötajate rahulolu oma töökeskkonnaga. Seoses ettevõtte arengu- ja laienemisvajadustega valmib peagi veel teinegi uus ja kaasaegne tootmishoone.


Toetav meeskond

Meie töötajad teavad, mida tähendab meeskonnavaim ja ühised eesmärgid. Me hindame oma kolleege ja võimalust teineteist toetada. Meie jaoks on ühiste eesmärkide saavutamine oluline ning oleme alati valmis selle nimel pingutama.


Töö ja töökorraldus

Meie toodang valmib käsitööna ja me teame, kui olulised on seejuures korralikud ja kaasaegsed töövahendid. Töövahenditest veelgi olulisem on aga südamega töötamine ja seda pere- ja eraelusõbralikel kellaaegadel. Meie tootmisosakond töötab ühes vahetuses ja kindlatel kellaaegadel (E-R 8.00-16.30).


Töötasu ja hüved

Oma meeskonna tasustamiseks oleme välja töötanud mitmest osast koosneva tasustamissüsteemi. See koosneb põhipalgast, mis sõltub töötaja töö kvaliteedist, teadmistest toodetest ja materjalidest ning tööoskustest. Lisaks kvartaalsest tulemustasust, mis sõltub ettevõtte eesmärkide täitmisest ning milles võtame arvesse töötajate individuaalset panust. Samuti on meie töötajatele tagatud mitmed hüved, näiteks staažijärgsed lisapuhkepäevad, korralikud ning mugavad töörõivad, sporditoetus ja muud hüved.


Töötajate tagasiside

Me tahame teada, mida meie töötajad mõtlevad ja tunnevad, sest töötajate rahulolu ja ettepanekud on need, mis meid edasi viivad. Seepärast viime regulaarselt läbi rahulolu-uuringuid ja kogume ettepanekuid, mis on seni andnud aluse mitmetele toredatele muudatustele.

Kandideeri meile tööle, kui Sa:

usud, et koostöös peitub jõud – Sul on võimalus olla osa kokkuhoidvast meeskonnast;

hindad oma töös vaheldust – Sind ootavad ees mitmekülgne toodete valik ja erinevad väljakutsed igapäevases töös;

tahad areneda ja oled uudishimulik – meiega koos on Sul võimalus õppida ja teha karjääri arenevas ettevõttes;

oled ambitsioonikas ja julged võtta vastutust – Sul on võimalus võtta initsiatiivi ja just seda me ootamegi.


Saada oma CV siit!

 

Soovid lisainfot? Kirjuta: või helista 

Kontakt


Epp

Epp Sepri

Värbamisspetsialist


(+372) 5647 2227

Indrek-Aasna

Indrek Aasna

Tegevjuht


(+372) 5289 394

Agu

Agu Jaanson

Tootmisjuht


(+372) 5565 1561